Παρασκευή, 08 Σεπτεμβρίου 2017

Η οριστική δήλωση της Ερευνητικής και Διπλωματικής Εργασίας μπορεί να υποβληθεί  στη Γραμματεία έως και την Δευτέρα 18/09/2017.

Η Ερευνητική και Διπλωματική Εργασία αποστέλλονται ηλεκτρονικά (σε μορφή επεξεργάσιμο .pdf με μικρό μέγεθος ανάλυσης φωτογραφιών) έως και την Παρασκευή 22/09/2017 στο email: lbozis@plandevel.auth.gr.

Σημειώνεται ότι η ερευνητική εργασία είναι χωρίς παρουσίαση. (Ενδέχεται ο/η  φοιτητής/τρια  να κληθεί από τον καθηγητή/τρια για διευκρινήσεις στις 28 Σεπτεμβρίου 2017).

Κατατίθενται στη Βιβλιοθήκη σε έντυπη μορφή σε ένα (1) ενιαίο τεύχος μαζί με τη Σύνοψη και την Παρουσίαση την ημέρα της παρουσίασης- εξέτασης.

Καθώς και ένα (1) cd-rom με τα εξής αρχεία :

1.     Το αρχείο της ερευνητικής και διπλωματικής εργασίας σε μορφή .pdf

2.     Την παρουσίαση της εργασίας σε μορφή .pdf ή .ppt(x)

3.     Ένα αρχείο word με τις παρακάτω πληροφορίες που αφορούν στην ερευνητική,  διπλωματική εργασία: Ονοματεπώνυμο (Ελληνικά), Ονοματεπώνυμο  (Αγγλικά), Όνομα πατρός, Τίτλος εργασίας, Τίτλος εργασία στην αγγλική.

Λέξεις κλειδιά (Ελληνικά)         Λέξεις κλειδιά (Αγγλικά)

1.                                                  1.

2.                                                  2.

3.                                                  3.

Περίληψη (Ελληνικά) – Περίληψη (Αγγλικά) :

Συμπληρώνεται αποκλειστικά ηλεκτρονικά σε αρχείο word δακτυλογραφημένο με πεζούς χαρακτήρες (μικρά γράμματα) χωρίς παραγράφους.

Κατηγορία ανακοίνωσης:
Υποκατηγορία ανακοίνωσης: